9789021667904 - Vogels kijken is geluk

Vogels kijken is geluk

Hoofdtitel Vogels kijken is geluk
Ondertitel cursus vogels kijken met vogelgeluiden-CD en waarnemingsformulier
Uitgever Ploegsma
Auteur(s) de Haan, Nico
Druk 1e druk
Taal Nederlands
Pagina's 144
Productvorm Hardback
Geïllustreerd Ja
Publicatiedatum 08-2010
ISBN 9789021667904
 

Flaptekst Vogels kijken is geluk

Leer vogels (her)kennen en word gelukkig!

Als je vogels gaat kijken, zie je als je geluk hebt soms zomaar een schitterende ijsvogel of een zeldzame blauwborst. Dat is genieten. En... hoe meer vogels je dankzij deze inspirerende cursus met vogelgeluiden-cd leert kennen, des te groter het plezier.

Zilveren Griffel-winnaar Nico de Haan is niet alleen de bekendste, maar zonder twijfel ook de vrolijkste vogelkenner van ons land. Met deze complete cursus kun je op elk gewenst moment beginnen en leer je onze 150 meestvoorkomende vogels herkennen aan hun geluid, verenkleed, vliegbeweging en baltsgedrag.

Griffeljury: 'Zijn passie voor vogels is op elke bladzijde voelbaar en sleept de lezer mee. Na een paar hoofdstukjes wil je niets liever dan er met de verrekijker opuit trekken om de vogels in het wild te bekijken.'

Met heldere illustraties van Frits-Jan Maas

Aanbod

Hieronder staat het aanbod van tweedehands titels vermeld:

Afb. Titel Conditie Jaar Editie Auteur / Uitgever Prijs
Vogels kijken is geluk
Vogels kijken is geluk
★★★★★
2010
Haan, Nico de / Ploegsma
€ 7,70
Info